Kastamonu Haberleri, Kastamonu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Veteranlar, futbol turnuvasına Tosya’da hazırlanıyor

Türkiye Faal Antrenörler Derneği Kastamonu Şubesi futbol takımı, Antalya’da yapılacak olan veteranlar turnuvasına Tosya’da hazırlanıyor.
Türkiye Faal Antrenörler Derneği Kastamonu Şubesi futbol takımı 3-4-5 Nisan tarihleri arası Antalya’da yapılacak olan turnuvaya katılmak için hazırlık maçlarını sürdürüyor. Türkiye Faal Antrenörler Derneği Genel Merkezi tarafından düzenlenen veteranlar turnuvası hazırlıkları için derneğin Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Tabak eşliğinde hazırlıklarını sürdüren takım, Tosya Şubesi takımıyla hazırlık karşılaşması gerçekleştirdi.
Karşılaşmaya Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Ardahan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Orhan Söylemez, Türkiye Faal Antrenörler Derneği Başkanı Ahmet Tabak, Başkan Yardımcısı Nezir Öztürk, Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Koç ve Niyazi Emirmustafaoğlu, Göztepe Spor kulübü gözlemcisi Serkan Ertaş ile Kastamonu’dan gelen veteran antrenörler katıldı. Karşılaşma dostluk çerçevesinde tamamlandı.

Bir önceki yazımız olan Teleferik Projesinin ihalesi yapıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri