Kastamonu Haberleri, Kastamonu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tosya’da metruk binalar didik didik arandı

Tosya ilçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş, Ahlak, Narkotik Büro ekipleri tarafından ilçede çeşitli adreslere operasyon yapıldı. İlçe genelinde yürütülen çalışmalar kapsamında başta eğlence mekanları, kafeler, kahvehaneler, internet kafeleri ve alkollü içki satan mekanlar denetlendi. Bazı internet kafelere işlem yapılırken, internet kafe sahipleri yaşı küçük olan çocukların alınmaması ve okul saatlerinde öğrencilerin alınması konusunda uyarıldı.

Tosya Polisi ilçede daha önceden tespit edilen metruk binalara da operasyon düzenledi. Sokak aralarında ve bağlarda bulunan tüm metruk sahipsiz ya da içinde durulmayan bütün binalar Tosya Polisi tarafından didik didik arandı. Metruk binalarda uyuşturucu madde üzerine denetimler yapılırken, binaların fotoğrafları çekildi. Kullanılıp kullanılmadığı tespit edilerek tutanağa geçirildi.

İlçe genelinde bulunan metruk binalara operasyonların devam edeceğini belirten ekipler binalara giriş yapan şüpheli kişilerin 155 polis hattına bildirmeleri gerektiğini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Fransa’daki kazada ölen çift Kastamonu’da toprağa verildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri