Kastamonu Haberleri, Kastamonu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tosya’da başıboş geçen sokak köpekleri, tehlike saçıyor

Kastamonu-Tosya karayolu Tosya yolu üzerinde Tosya ilçesine yaklaşık 20 kilometrelik mesafeye bırakılan sokak köpekleri, hem sürücüler için hem de vatandaşlar için tehlike oluşturmaya devam ediyor. Aniden yola çıkar sokak köpekleri yüzünden sürücüler zor anlar yaşarken, bu güzergahı kullanan vatandaşlar ise sokak köpekleri yüzünden yoldan geçemiyor.

Tosya’da başıboş 20 civarında sokak köpeğinin Tosya-Kastamonu karayolunda aniden yola çıkarak sürücüler için tehlike oluşturması ve sokak köpeklerinin açlığa terk edilmesine rağmen henüz yeterli tedbirler alınmadı.

Sokağa bırakılan köpekler için Tosya Belediyesinden yardım istediklerini belirten vatandaşlar, sokak köpeklerini barındırabilecekleri herhangi bir yerlerini olmadığını söylediler. Açlığa terk edilen sokak köpeklerinin ise, önümüzdeki günlerde ne olacağı henüz netlik kazanmazken hayvansever ise, terk edilen sokak köpeklerine sahip çıkılmasını istedi.

Bir önceki yazımız olan Öğretmenlere yangın söndürme ve kurtarma tatbikatı yaptırıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri