Kastamonu Haberleri, Kastamonu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Tosya TSO’nun temelini attı

Tosya Ticaret ve Sanayi Odasının temel atma törenine Kastamonu Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ve oda başkanları ile üyeleri katıldı. Törende konuşan Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Ekşi, odaya yeni bir yer kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ise Tosya’daki sanayicilerin oda sayesinde Avrupa standartlarına göre hizmet aldığını belirterek, Tosya ilçesi Kastamonu ilinin en önemli sanayi kenti. Tosya sanayisi ürettiği katma değer açısından baktığımız zaman Kastamonu’nun unutamayacağı ve göz ardı edemeyeceği başlıca ilçelerden biridir. Türkiye’de üretilen her üç kapıdan biri Tosya ilçesinde imal edilmektedir. Bizler de böyle önemli bir ilçeye yakışır bir odanın temel atma törenindeyiz. Bu odanın tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.

Konuşmaların ardından Hisarcıklıoğlu ve beraberindekiler hizmet binasının temelini attı. Oda başkanı Metin Ekşi, Hisarcıklıoğlu’na Tosya ürünlerinden oluşan bir sandık hediye etti. Hisarcıklıoğlu, daha sonra Kastamonu’ya hareket etti.

Bir önceki yazımız olan TFF 2. Lig: Kastamonuspor 1966: 2 - Etimesgut Belediyespor: 0 başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri