Kastamonu Haberleri, Kastamonu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Taşköprü’de Yerel Eylem Grubu 1. Olağan Kongresi yapıldı

Olağan Kongresi yapıldı.

Kastamonu’nun her ilçesinden iki kişinin katıldığı 3 yıl geçerli olacak genel kurul toplantısı Taşköprü Belediye Başkan Yardımcısı Ceyhun Çorbacı başkanlığında gerçekleştirildi. Genel Kurulda, 9 asil 9 yedek üye seçildi.

Taşköprü Belediye Başkanı Yardımcısı Ceyhun Çorbacı, genel kurulda yaptığı konuşmada çalışmaların tarım ve kırsal kesimlerde olacağını belirterek, “Tüzüğümüzün hazırlanması sırasında değişiklik yapılmasında zorunda kaldık. Tüzüğümüzün 21. maddesine göre yıllık aidatımızı Euro dolar şeklinde değil de TL olarak değiştirdik. Derneğimizin kuruluş amacı kırsal alana faaliyet göstermektir, yönetim kurulunda her ilçemizden bir kişi seçtik” dedi.

Üstlenmiş oldukları bu görevin bilincinde olduklarını ve çalışmalara yakın zamanda başlayacaklarını söyleyen Taşköprü Belediye Başkanı Yardımcısı Ceyhun Çorbacı, “Katılımınızdan dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım” diye konuştu.

Toplantıya Hanönü Kadın Girişim Derneği Üyeleri Birgül Yılmaz, Zeynep Uçar, Çağla Özkan ve Kastamonu ilçelerinden üyeler katıldı. Toplantının ardından katılımcılara Taşköprü Belediyesi Sosyal Tesislerinde yemek ikramı yapıldı.

Bir önceki yazımız olan Taşköprü’de dernek yöneticilerine seminer verildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri