Kastamonu Haberleri, Kastamonu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Taşköprü’de Tarım Fuarı’nda 194 traktör satıldı

İl ve ilçe genelinden yaklaşık 15 büyük firmanın katıldığı ve traktör başta olmak üzere tarım ve hayvancılık aletlerinin sergilendiği ve satışa sunulduğu 4 günlük fuarda firma sahiplerinden alınan bilgiye göre yaklaşık 194 traktör başta olmak üzere çok sayıda tarım ve hayvancılık aleti satıldı.

Fuara katılan firmaların Ankara’da düzenlenen Tarım Fuarı başta olmak üzere ülke genelinde birçok Tarım Fuarı’ndan daha fazla çeşidin Taşköprü’de bu yıl yer aldığı söylenerek bunun sonucu olarak Pompeiopolis Tarım Hayvancılık Fuarı’ndan beklenilenin çok üzerinde satış yaptıklarını kaydettiler.

Taşköprü fuarının birçok ile örnek teşkil etmesi gerektiğini belirten firma sahipleri başta Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan olmak üzere fuarda emeği geçen yetkililere teşekkür etti. Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da 9 yıldır düzenledikleri Pompeiopolis Tarım Hayvancılık Fuarı’nın her yıl gelişerek devam ettiğini ve tarım ve hayvancılık bölgesi olmaları nedeniyle ilçelerinin böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapması ve her geçen yıl bu çıtanın yükselmesinden ilçe halkı adına memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Arslan, Pompeiopolis Tarım Hayvancılık Fuarı’nın bundan sonraki senelerde de bölgede daha etkin rol oynayacak düzeye getirme yolunda çalışmalarının süreceğini ve büyüyerek devam edeceğini dile getirdi. Bu yıl 17-20 Ağustos tarihlerinde gerçekleşen ve Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’ın açılışını yaptığı Pompeiopolis Tarım Hayvancılık Fuarı’nı 4 gün boyunca çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

Bir önceki yazımız olan Jandarma’dan Devrekani kavşağına radarlı önlem başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri