Kastamonu Haberleri, Kastamonu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

SPX mağazalarında dijitalleşme başlattı

Alternatif spor markalarından SPX, mağazalarında alışveriş sırasında mağazanın stokunda kalmayan bir ürünü veya ürünün farklı rengini ya da bedenini mağazadaki yeni nesil ekranlardan alabileceği açıklandı. Yapılan açıklamada, ürünün ücretini mağazanın kasasında ödeyerek, ücretsiz kargo avantajıyla adresine gönderebilecek ve sporseverler, 30 gün içerisinde ürünü sorgusuz değiştirme hakkına da sahip olacak.

Olgar Şirketler Grubu CEO’su Orkun Olgar, konu ile ilgili açıklamasında, Marka ve ürün zenginliğinin yanı sıra öncü kimliğimizle mağazalarımızdaki alışveriş deneyimini geliştirecek yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Mağazalarımızdaki yeni ekranlarla, sporseverlerin yüzbinlerce SPX ürününe hızlıca ulaşmasını sağladık. Sporseverler alışveriş sırasında mağazanın stoğunda kalmayan bir ürünü bu ekrandan alarak, başka mağazaya gitmek ya da tekrar aynı mağazaya geri gelmek durumunda kalmayacaklar dedi. 

Bir önceki yazımız olan TOKİ 54 arsayı satışa çıkardı başlıklı makalemizde Arsa, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri