Kastamonu Haberleri, Kastamonu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Polis, öğrencileri sosyal medya konusunda uyardı

Okulun Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminerde, Kastamonu Emniyet Müdürlüğü ve TOKİ İlkokulu idaresinin koordinesi ile öğrencilere, “güvenli internet ve sosyal medya” konusunda bilgilendirme yapıldı. Polis ekipleri tarafından öğrencilere interneti ve sosyal medyayı nasıl güvenli kullanabilecekleri konularında açıklamalar yapıldı. Seminere katılan öğrencilere; internet ortamında tanımadıkları kişilerle iletişim kurmamaları, sosyal medya şifrelerini kimseye söylememeleri, sosyal medyada kendilerinin ve ailelerinin kişisel bilgilerini paylaşmamaları, anne ve babaları olmadan internet üzerinden alış veriş yapmamaları konularında uyarılarda bulundu.

Düzenlenen seminere okul idaresinin koordinesi ile velilerde katıldı. Polis ekipleri seminere katılan velilere de internet ve telefondan dolandırıcılık konularında bilgilendirme yaptı. Öğrenci ve velilere bilgilendirici el ilanları dağıtıldı.

Bir önceki yazımız olan Yeni yapılan Şehir Parkında otopark ücretsiz olacak başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri