Kastamonu Haberleri, Kastamonu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Pınarbaşı’nda “Ailemle Okuyorum” projesi başladı

Pınarbaşı ilçesinde Şehit Ramazan Akkaya Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından düzenlenen proje ile öğrencilerin okuma alışkanlıklarının arttırılmasında ailelerin, okul yöneticilerinin, öğretmenlerin ve okul personelinin katkısının sağlanması amaçlanıyor. 3 ay sürecek olan proje kapsamında okul yöneticileri, öğretmenler, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, yardımcı hizmetler personeli, sürekli işçi, hizmet alımı personeli, TYP İş-Kur personeli, öğrenciler ve veliler belirlenen saatler içerisinde Z-Kütüphanede bulunarak öğrencilerle beraber kitap okuyacaklar. Okunan kitaplar, Z-Kütüphane bilgisayarına işlenecek. 3 aylık sürenin sonunda devamsızlık hakkını doldurmayan kişilere “Katılım Sertifikası” verilecek.

Projeden çok memnun olduklarını belirten veliler, evde yapamadıkları kitap okuma etkinliğini çocuklarıyla bu proje sayesinde gerçekleştirdiklerini ifade ettiler.

Bir önceki yazımız olan Başkan Babaş, yaban hayvanları için ormana yem bıraktı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri