Kastamonu Haberleri, Kastamonu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bakan Soylu, toplu açılışlar için Taşköprü’ye gelecek

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ın daveti üzerine belediyenin yaptığı çalışmalardan Kent Müzesi, Bahri Alp Parkı, 2. Çevreyolu ve hayırsever işadamı Saim Kaya tarafından yaptırılan Onur Kaya Camisi ve Anka Tekstil Fabrikası’nın açılışını yapmak üzere 31 Mart Cuma günü Taşköprü ilçesine gelecek. Öğleden önce ilçede olması beklenen Bakan Soylu, saat 14.00’ten itibaren ise Taşköprü Cumhuriyet Meydanı’nda halka seslenerek ardından açılışı gerçekleşecek hizmetlerin toplu olarak kurdelesini kesecek.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Taşköprü’ye geleceğini açıklayan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, “Kastamonu ve Taşköprü’ye ayrı bir önem veren İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun 31 Mart Cuma günü ilçemizi şereflendirecek olmasından memnuniyet duymaktayız. Bu vesile ile değerli Bakanımızın katılımıyla gerçekleşecek olan toplu açılış törenimize tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Uzmanından zayıf kalmanın püf noktaları başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri