Kastamonu Haberleri, Kastamonu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Araç’ta ‘Vatandaşla Buluşma’ toplantısı yapıldı

Araç Kaymakamı Mustafa Görmüş başkanlığında ‘Vatandaşla Buluşma’ toplantısı, Araç’a bağlı Gemi Köyü’nde gerçekleştirildi. Gemi Köyü Merkez Mahallesi köy konağında yapılan toplantıda kamu kurum ve kuruluşların, muhtarların ve köy halkının istek ve şikayetleri dinlenilerek, çözümleri hakkında değerlendirmeler ele alındı. İstişare toplantısında kamu kurum ve kuruluşlar ile muhtarların üzerlerine düşen görevlerin yapılması, istek ve dilekler konuşuldu.

Kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, toplantıda vatandaşlara yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler vererek sorularını yanıtladı. Toplantı Mustafa Görmüş başkanlığında, İlçe Garnizon Komutanı Ahmet Çakmak, İlçe Jandarma Komutanı Halis Evirgen, İlçe Özel İdare Müdürü Halil İbrahim Sanık, İl Genel Meclis Üyesi Hamdi Boz, daire amirleri, köy muhtarları ve halkın katılımı ile gerçekleştirildi.

Bir önceki yazımız olan Kastamonu Belediyesi, TÜİK ile arsa tahsisi protokolü imzaladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri